فارود صنعت (Faroodsanat)

شرکت فارود صنعت (Faroodsanat) یکی از شرکتهای فعال در زمینه تولید و فروش تجهیزات پرورش ماهی و میگو و همچنین تامین نهاده های پرورش ماهی در کشور میباشد.

گروه تولیدی فارود صنعت با بهره گیری از علم روز تولید و فروش فعالیت خود را در ابتدا بصورت محدود آغاز نمود و در ادامه کار با بهره مندی از نیروهای متخصص و با تجربه توانست حوزه فعالیت خود را در کشور گسترش دهد.

مجموعه فارود صنعت با توجه به دارا بودن پتانسیل بسیار قوی در زمینه تولید و فروش تجهیزات آبزی پروری، توانسته مشتریان خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و علاوه بر جذب مشتریان داخل کشور به جذب مشتریان صادراتی خارج از کشور نیز بپردازد.

محصولات فارود صنعت

تجهیزات هواده

مجموعه فارود صنعت با توجه به نیاز پرورش دهنده و متناسب با انواع مختلف استخرهای پرورش ماهی و میگو (با توجه به فرم هندسی استخرها و نوع آن از لحاظ جنس و سازه) دستگاههای متنوعی را تولید و به بازار عرضه نموده است. برای نمونه به دستگاههای هوادهی از قبیل: دستگاه هواده اسپلش، هواده ایرجت، هواده پدل ویل، هواده سوپرفورس و غیره میتوان اشاره کرد.

تجهیزات فیلتراسیون

امروزه با توجه به محدود بودن آب ورودی استخرها و نیاز به آب کافی برای پرورش ماهی استفاده از تجهیزات فیلتراسیون جهت فیلتر کردن آب استخر و استفاده مجدد از همان آب شدیدا احساس میشود. برای رفع این مشکل استفاده از دستگاه درام فیلتر و تجهیزات مشابه کمک زیادی به پرورش دهنده میکند.

تولید تجهیزات فیلتراسیون مانند درام فیلتر یکی از اهداف مهم این مجموعه جهت رفع این مشکل بوده که توانسته ایم این دستگاهها را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه کنیم.

خوراک آبزیان

امروزه صنعت پرورش ماهی و میگو بعنوان یکی از کارهای اقتصادی و پردرآمد در ایران و همچنین دنیا در حال انجام می باشد.

مطمئنا اولین و مهمترین عامل در صنعت آبزی پروری آب می باشد و کیفیت آب تاثیر بسزای در امر پرورش دارد.

یکی دیگر از ارکان اصلی در پرورش ماهی، غذای ماهی می باشد. غذای ماهی جزو اصلی ترین هزینه ها در این صنعت می باشد و از این رو باید غذای ماهی که مصرف میشود از هر لحاظ کیفیت لازم را داشته باشد. منظور از کیفیت ضریب تبدیل غذای ماهی است که تاثیر زیادی در رشد ماهی خواهد داشت.

 

یکی دیگر از آیتم های کیفیت غذا این است که غذای مورد نظر درصد کدورت آب را بالا نبرد و کیفیت آب کم نشود که در ابتدا به کیفیت آب اشاره شد.

بعد از آنکه کیفیت غذای ماهی و میگو بررسی و مورد تایید قرار گرفت مساله قیمت مطرح است که تاثیر زیادی در سود و زیان پرورش دهنده دارد. بخاطر همین منطقی ست پرورش دهنده غذای با کیفیت و با قیمت مناسب تهیه کند.

مجموعه فارود صنعت با توجه به دانش کارشناسان حوزه شیلات و تجربه چندین ساله در حوزه آبزی پروری به مشتریان محترم کمک میکند تا بتوانند بهترین نوع غذای ماهی را بر اساس کیفیت و قیمت تهیه کنند.