زمان مطالعه: 4 دقیقه

آبزیان مانند سایر جانداران برای ادامه زندگی از محیط اکسیژن دریافت می کنند، اما بهترین دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی این کار را سریعتر برای آنها انجام می دهد.
این اکسیژن دریافتی در آب های طبیعی کمتر از تنفس در دسترس موجودات آبزی است و محتوای اکسیژن محلول آب ممکن است فعالیت های ماهی ها را محدود کند.
با این حال در استخر های پرورش ماهی، آبزیان اکسیژن بیشتری را نسبت به آب های طبیعی دریافت می کنند. بنابراین اکسیژن گاهی قبل از تکمیل شدن به پایان می رسد.
پرورش دهندگان با هوادهی مکانیکی استخر ها برای تکمیل منابع اکسیژن طبیعی، از این مشکلات جلوگیری می کنند.
در ابتدا با بهترین دستگاه هواده ایرجت‌ پرورش ماهی آشنا می شوید و علت انتخاب این دستگاه را در مزایای آن می یابید. در ادامه نحوه خرید و انواع هواده ایرجت پرورش ماهی را بررسی می کنیم، با ما همراه باشید‌.

بهترین دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی

بهترین دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی به یک الکتروموتور‌ داخل یک لوله به پروانه‌ای متصل شده است، عملکرد دستگاه به این صورت است که هوای بیرون را با قدرت به داخل الکتروموتور‌ و پروانه می کشد.
آیا این هوای کشیده شده داخل لوله به آبزیان اکسیژن می رساند؟ خیر، اینجاست که فرآیند هوادهی و جریان سازی آب انجام می شود و اکسیژن لازم به استخرهای پرورش ماهی فرستاده می شود.
وجود هر نوع هواده ایرجت پرورش ماهی در هر استخر آبی ضروری و مهم است. عواملی مانند موقعیت جغرافیایی، نوع آبزیان در برکه ها، نوع استخر و ماشین آلات پرورش ماهی در انتخاب این دستگاه مهم هستند و آنها مشخص می کنند که از چه نوع هوادهی استفاده کنید.
همانطور که از نام بهترین دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی بر می آید این دستگاه ها مختص مخلوط کردن آب و هوا تولید شده اند و می توان در کنار استخر یا داخل آب آنها را نصب کرد.
این دستگاه ها به راحتی انواع استخر ماهی را هوادهی می کنند و جریان سازی را به صورت عمودی یا افقی انجام می دهند‌. هواده ایرجت بر اساس شناور بودن با نبودن، قیمت های مختلفی دارد.

انواع هواده ایرجت
انواع هواده ایرجت

انواع هواده ایرجت

انواع هواده ایرجت بر اساس شناور بودن یا شناور نبودن در گروه های مختلفی قرار می گیرند. انواع هواده ایرجت به شرح زیر است:

ایرجت های بدون شناور در کنار استخر پرورش ماهی نصب می شوند و به صورت اتصال در یک مکان جریان سازی و هوادهی را انجام می دهند.
ایرجت شناور توسط یک طناب هدایت شده و در داخل استخر رها می شود، لوله در داخل آی قرار می گیرد و فرآیند جریان سازی و هوادهی در اکثر فضای استخر انجام می شود.

مزایای دستگاه هواده ایرجت

دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی مزایای متعددی را برای حفظ یک محیط آبی ارائه می دهد. برخی از مزایای مهم عبارتند از:

کاربرد های دستگاه هوادهی پرورش ماهی

به طور کلی دستگاه های هواده ایرجت برای مخلوط کردن آب و هوا در استخر های پرورش ماهی به کار برده می شوند‌. از جمله کاربرد های مهم آنها اکسیژن رسانی در استخر های آبی است که به تنفس ماهی کمک می کنند.
این دستگاه ها در کنار استخر های پرورش و یا در داخل آب نصب می شوند؛ به راحتی می توانند هوادهی را در انواع استخر های آبی انجام دهند. این دستگاه ها جریان سازی را به صورت عمودی افقی انجام می دهند.
بدون شک وجود هر نوع هوادهی در استخر های پرورش ماهی مهم است، نبود آنها باعث می شود که اکسیژن کافی به ماهی ها نرسیده و مرگ و میر آنها بیشتر شود.
پس بسیار مهم است که این دستگاه ها را انتخاب کنید و با اکسیژن کافی و سالم ماهیان خود را پرورش دهید، تهیه این محصول در تمام پرورشگاه امری ضروری و مهم است.
نکته مهمی که وجود دارد اگر به دنبال قیمت بهترین دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی باشید، می توانید از طریق شماره های موجود با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید آنها شما را راهنمایی می کنند.

خرید دستگاه هواده ایرجت از فارود صنعت
خرید دستگاه هواده ایرجت از فارود صنعت

 

خرید هواده ایرجت پرورش ماهی از فارود صنعت

برای خرید هواده ایرجت پرورش ماهی نیازی نیست که راه دوری بودید! پیشنهاد ما خرید اینترنتی با صرف زمان کم و هزینه کمتر است. حتما می پرسید که چگونه و از کجا؟
بهترین دستگاه هواده ایرجت پرورش ماهی در بازرگانی فارود صنعت موجود است، این فروشگاه در زمینه فروش انواع تجهیزات و وسایل جانبی پرورش ماهی نیاز های شما را برآورده می کند.
برای راهنمایی های لازم و خرید آنلاین می توانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی و آنلاین در ارتباط باشید. بدون شک بهترین انتخاب، عملکرد طولانی دستگاه را به دنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *